عکس هایی لیک هایی البرونی منطقه جرمتو

بنام خدا

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی شما عزیزان
امروز دوشنبه پنجم فروردین نودو هشت آخرین بازی لیگ البرونی منطقه جرمتو در زمین برق واقع در شهرک بعثت با حضور رییس شورای مرکزی ورزش مهاجرین جناب آقای سید عالم شفایی و برگزار کننده این لیگ و معاونت شورای مرکزی ورزش مهاجرین حاج خداداد مبارز، ریش سفیدان و مردم منطقه جرمتو و مربیان و سرپرستان برگزار گردید. اولین لیگ البرونی منطقه جرمتو که ده تیم از منطقه جرمتو شرکت کرده بودند با قهرمانی تیم کوشه یونایتد و نایب قهرمانی تیم شهید رضا ده علی گل به پایان رسید همچنین مقام سوم این دوره از لیگ را هم تیم شهید قهرمان از آن خود کرد.
همچنین تیم شهید میرویس توانست کاپ اخلاق را که برترین کاپ و بسیار باارزش است از آن خود کند.
آقای ظاهر یوسفی از تیم کوشه یونایتد به عنوان آقای گل و آقای محمد ضیا حیدری از تیم شهدا به عنوان بهترین بازیکن این دوره از لیگ انتخاب شدند.
با تشکر از تمامی حضار عزیز که در این هوای بارانی و بهاری قبول زحمت نموده با حضور گرمشان به بازیکنان عزیز قوت قلب دادند.همچنان تشکر ویژه میکنم ازجناب آقای پرویز عرب مسئول داوران و جناب آقای مرادی مسئول اجرایی لیگ و برنامه ریزی لیگ،تمامی داوران، سرپرستان ،مربیان ،تماشاچیان محترم و تیم های شرکت کننده ، گروه اجرایی ،مسئولین برگزاری لیگ و تمامی عزیزانی که زحمت کشیدند.
با تشکر حاج خداداد مبارز
معاون شورای مرکزی ورزش مهاجرین
مسئول برگزاری این دوره از لیگ منطقه ی جرمتو131614

11

21

14

1234591012

37661917141211

2345811

3-4

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید: